Általános

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános

Ennek a témakörnek tartalma 11 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  Sanyi-ka 3 hónapja, 3 hete telt el.

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

A tóval kapcsolatok általános megbeszélnivalók

idzsej
    Felhasználó

Tisztelt ADMIN!
    A horgászrendet elolvastam, a jobb érthetőség és egyértelműség érdekében az alábbi javításokat javaslom:

3. pont: A felnőtt horgász 2 bottal, BOTONKÉNT LEGFELJEBB 3 horoggal horgászhat….

5. pont: …és a FELNŐTT HORGÁSZ KVÓTÁJÁNAK 50 %-át viheti el.

6. pont: A Víztározó területére megváltott TELJES SZOLGÁLTATÁS…

10. pont: Horgászat a Víztározón 03.01-től 11.30-ig NON-STOP 24 órában, míg 12.01.- 03.01. közötti időszakban reggel 6.00-tól este 20.00-ig megengedett.

20. pont: A víztározón alkohol fogyasztás horgász számára csak mértékkel megengedett. (a példa helyett talán célszerűbb lenne azt megfogalmazni, hogy szemmel látható ittasság és önkontroll nélküli magatartás esetén milyen szankciók következnek)

22. pont: Csónakos HORGÁSZ nem dobhat a bójákon belülre, mások etetésére nem ülhet rá!

26. pont: (csónakkikötő stégekről /halőrház oldalon és szigeten horgászni és csónakot parkolni tilos!) EZ A KITÉTEL SZÁMOMRA TELJESEN ÉRTELMEZHETETLEN!!!

Javaslom továbbá, hogy a sok helyütt alkalmazott “lehet” szót cseréljék ki “szabad”, vagy “megengedett” kifejezésekre.

Figyelmét köszönöm, remélem nem tekinti akadékoskodásnak hozzászólásomat.

Sporttársi tisztelettel: E.J.

Sanyi-ka
    Felhasználó

Tiszteletem. Jó ötlet a kèpek felrakása, bízzunk benne hogy a jég hamar elolvad.

pontyszakal
    Felhasználó

Sziasztok!

A tó bejáratánál levő táblán több előírás mellett az alábbi áll: “A szabályosan kifogott és elvinni kívánt halat a vízpartról elszállítani kíméletesen és gyorsan leölve szabad”

Ti milyen kímélesen és gyors “módszert” alkalmaztok? Van-e erre vonatkozó javaslata a horgásztörvénynek, tógazdának?

Üdvözlettel:
    P.

Sanyi-ka
    Felhasználó

Mielőtt kiméletesen elviszed fejbevered egy kővel. 🙂 .

Tompiii
    Felhasználó

Érdekelne a jövő évre a halasítási költségnél mekkora összeggel kell kalkulálni? Esetleges válaszukat köszönöm

Tompiii
    Felhasználó

Tisztelt Admin !
    Érdekelne lesz olyan kérdés,felvetés amire esetleg válaszolni is fognak !? Mert így mi értelme az egésznek.
    Köszönöm

Fater56
    Felhasználó

Tisztelt Admin!
    Szerintem sokakat érdekelne, hogy mikor, milyen és mennyi hal lett a tóba telepítve. Erről is érdemes lenne néha beszámolni. Ha ezen a fórumon sem kapunk információt, akkor egyetértek az előttem szólóval. Nincs értelme a Web oldalnak.
    Köszönettel: Fater56

Sanyi-ka
    Felhasználó

Tiszteletem a horgásztársaknak. Érdeklődnék tőletek (mert más ugysem válaszol) hogy a 24órás sport jegy mellé lehet csónakot bérelni? A szigetre szeretnénk táborozni” messze a világtól” . Válaszokért hálás lennék.

• A hozzászólás módosításra került: 4 hónapja telt el- Sanyi-ka.

Sanyi-ka
    Felhasználó
    • A hozzászólás módosításra került: 4 hónapja telt el- Sanyi-ka.

kisfonok
    Felhasználó

Üdv. Természetesen lehet bérelni csónakot. Előtte azért nem árt telefonon egyeztetni mikor mennyi időre kellene. Üdvözlet.

Sanyi-ka
    Felhasználó

Köszönöm a választ.

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.